Відгуки

Купив у хлопців м’який модуль Пальма в 2017 році. Вислали атракціон в день замовлення, у мене був через 2 дня.
Якістю атракціону задоволений, 2 сезони відпрацював і нічого ніде не відірвалося. Все як нове.

Олегпостійний покупець

Дякую за відповідальний підхід до роботи. Окреме спасибі за поради, які давали менеджери, вони були дуже доречними. Вперше поставила кільцеву карусель на набережній. Жодного разу не пошкодувала!

Ольгапостійний покупець

Замовив залізницю на пневмоходу. Атракціон прибув до мене рівно через 3 дні. Нарікань до роботи інструменту немає. Дякую за щире ставлення. Бажаю вам процвітання!

Руслан Петровичпостійний покупець

Встановили автомат «Пожежна машина» в нашому парку відпочинку пару місяців назад. Результатом дуже задоволений. Збоїв за весь час роботи не помічено, користується великим попитом. Планую купувати ще один, на інший кінець парку для зниження черги. Дякуємо!

Николай Николаевичпостійний покупець

Встановили атракціон в нашому кафе, планували щось би був для дитячого куточка, але молодь часто ходить тільки заради нього. Дорослим теж дуже подобається, думаю ще який-небудь придбати.

Викторияпостійний покупець

Кульки доставили дуже оперативно. Просили підібрати кольори для дівчинки. Відразу попередили, що будуть намагатися, але смаки бувають різні. Кольори нам сподобалися. Кульки досить великі. Для сухого басейну то, що треба. Дякуємо!

Криворучкопостійний покупець

Я не перший раз звертаюся до цієї компанії. Завжди оперативно і вдумливо приймають замовлення, пропонують кілька варіантів, щоб покупець обов’язково полюбив замовлення. Швидка доставка, приємне спілкування і висока якість пропонованої продукції. Я рекомендую цю компанію!

Группа IDSпостійний покупець

Спасибі за швидку доставку і консультацію. Автодром, це такий товар, який потрібно вибрати і замовити з підходом і розуміючи його принцип роботи і дії. У цьому інтернет магазині, все зрозуміло, роз’яснили і розповіли різницю.

Павелпостійний покупець

Сподобалася оперативність, готовність до зв’язку практично в будь-який час, прийнятні ціни, якість продукції, консультації і взагалі дуже приємне спілкування. Відчувається, що хлопці на своєму місці, чого не скажеш про мої співробітників. Бажаю вам успіхів і хороших клієнтів!

Григорійпостійний покупець

Якісний товар від виробника за доступною ціною! Робив передоплату і товар отримав на наступний день. Компанія швидко, сумлінно і якісно виконує поставку товару! Бажаю Вам процвітання і Благополуччя !!! Всім рекомендую!

Филипп Возкопостійний покупець

підтверджую:

Ціна актуальна
наявність актуально
Замовлення виконано вчасно
Опис відповідає дійсності

Аняпостійний покупець